NEWS: Svět se mění a s ním příležitosti a formy vzdělávání i podnikání

KAŽDOU SEKUNDU NAKOUPÍ LIDÉ A FIRMY
ONLINE INFORMAČNÍ PRODUKTY A KURZY
NA INTERNETU ZA 81.431 Kč.
JSOU MEZI NIMI I VAŠE?

Uchopte, zabalte a prodejte váš talent, know-how a rady skrze internet.
Naučte se, jak přeměnit to, co už teď víte a děláte do nových typů online produktů, které můžete
prodávat na internetu, učit, pomáhat a vydělávat 24h denně.

20. 04. 2019 v 20:00
0 přihlášených

TENTO SEMINÁŘ SI NEJLÉPE UŽIJETE I S PŘÁTELI:

CO SE DOZVÍTE A PROČ PŘIJÍT?

  • Proč je teď na internetu nejlepší čas rozšířit váš byznys, začít prodávat a podnikat s vizí, nadšením a talentem, dělat to, co milujete a vydělávat tím skvělé peníze.

  • 5 typů online produktů, které hýbou světem vzdělávání, a které v prodejích pomalu nahrazují knihy, časopisy, semináře, přednášky i živý koučink.

  • Co je to Expert Economy, proč je oblast online vzdělávání a tvorby informačních produktů v hledáčku už i velkých hráčů a proč může být vaší velkou příležitostí.

  • 3 nejlukrativnější obory v e-learningu s největší poptávkou platících klientů.

  • Případovou studii a nástroje, kterými jsem z nuly vytvořil systém prodeje informací a know-how, který vygeneroval jen za poslední měsíc 93.000 Kč a celkem už +50mil. Kč za posledních 5 let.

  • 5-kroková strategie, jak se díky internetu stát vyhledávaným expertem, názorovým lídrem a uznávanou autoritou právě ve vaší oblasti.

  • 7 překážek v hlavě, proč se lidem nedaří prodávat rady, know-how a talent online, více vydělávat a prorazit na internetu.

  • Podělím se o příběh, jak jsem se z kluka z Frýdku-Místku, který měl pocit, že "nic pořádného neumí", stal lídrem a autoritou v oblasti expert marketingu, kde mi lidé platí i 100.000 Kč za jeden seminář.

KDO JE DAVID KIRŠ?

David Kirš je autor a lektor online kurzů a seminářů. Je také zakladatel firmy SmartSelling a.s., softwarové platformy pro prodej expertního vzdělávání online. David Kirš je autorem knihy Miliónový email, přednáší a je aktivvní v oblasti internetového marketingu, expertního info-marketingu a email marketingu.

Dnes má David na kontě už více než +50 mil. v prodejích expertních produktů online, překonal bláznivou hranici prodeje 5 mil. Kč za 24h, podařilo se mu realizovat tři desetimiliónové kampaně v řadě, v jeho databázích je +180.000 kontaktů, +5.000 lidí prošlo jeho placenými online kurzy, +1.500 lidí přišlo na živé semináře a to vše u nás znamenalo zvednutou vlnu v oblasti online vzdělávání a e-learningu a svěží vstup Česka a Slovenska do oblasti Expert Economy.

Jeho vášní je mimo marketing a online prodej také osobní rozvoj a velká chuť inspirovat i bořit mnohá status quo, která ve společnosti zůstávají obzvlášť v oblasti vzdělávání, podnikání, peněz i vztahů. Je spoluzakladatelem Nadačního fondu Šťastné Česko.

CO ŘÍKAJÍ LIDÉ O DAVIDOVI?

"David Kirš mi před pár lety dodal odvahu k mému podnikání z pláže a dal mi do ruky všechny potřebné nástroje. Stejně jako tenkrát, i dnes má stále oblast info-podnikání velký potenciál změnit jak vlastní život, tak životy tisíců dalších lidí tím, co člověk umí. Jsem Davidovi vděčná, že mi otevřel dveře k těmto možnostem."

Stanislava Mrázkováplážová podnikatelka 🙂

"David Kirš mi ukázal, že je možné být placen za svou existenci. Také díky němu vydělávám dneska miliony korun ročně na internetu."

Pavel Říhaautor Školy návyků

"David je pre mňa vizionárom a priekopníkom marketingových stratégií, ktoré nemal dlhodobo v našich končinách odvahu dať do praxe nikto v takej veľkosti. Naviac našiel spôsob ako ich učiť a sprístupniť pre širokú verejnosť. Je pre mňa skvelým priateľom a človekom s veľkým srdcom a pokorou k životu."

Andy Winsonspíkr, mentor a lektor

"David přinesl do našeho podnikání a konání víru, systém a know how v to, že internet lze používat smysluplně a inteligentně pro dobro našich služeb a naší mise s dobrým ekonomickým výsledkem. Pokud spočítám naší investici do produktů Davida Kirše, vychází mi výsledek, že tato investice se pro dnešek za 3 roky zhodnotila zhruba 100x."

Zdeněk Weberpodnikatel a mentor

"S Davidem Kiršem jsem měl tu čest strávit 2 hodiny osobní konzultace a je pro mne velikou inspirací a řešením pro spoustu otázek. To co učí aplikuji do svého podnikání a vše funguje, jak David říká. Jsem bohatší a šťastnější. Moc děkuji."

Roman Studenýpodnikatel ve stavebnictví

"Děkuju Davidovi a všem okolo, protože lidem otvírají dveře na cestu, která jim může změnit život. Je jen na nich, jestli udělají první krok. Cítila jsem, že ta cesta, o které David mluví, je správná. A že ji taky můžu následovat. Založila jsem si první webovky a i díky němu a dalším lidem, které jsem díky němu poznala, mám dnes už tři funkční weby, které se mi podařilo vytvořit s rostoucím těhotenským bříškem a při poměrně náročném zaměstnání. "

Michala Měřínskámake-up artistka a stylistka

BUĎTE U VYSÍLÁNÍ TOHOTO ONLINE SEMINÁŘE DAVIDA KIRŠE:

Tento expertní online seminář je zcela zdarma a koná se v uvedeném termínu:

20. 04. 2019 v 20:00