Toto je otevřený dopis lidem, kteří se rozhodli svou vášeň a talent změnit v prosperující podnikání:

Buďte součástí Expert Economy.
Staňte se novým lídrem, expertem a učitelem.
Posuňte svou kariéru. Vstupte na novou inspirující cestu plnou prosperity.

DÁVÁM Z RUKY KOMPLETNÍ NÁVOD JAK UCHOPIT, ZABALIT A PRODÁVAT VÁŠ TALENT - VÁŠEŇ, INFORMACE A KNOW-HOW - DÍKY INTERNETU. JAK NASTOUPIT DO VLAKU EXPERT ECONOMY A STÁT SE LÍDREM A AUTORITOU V OBORU.

Jsem David Kirš a od roku 2011 se věnuji oboru Prodeje vzdělání online - informací, know-how, služeb, online kurzů. A náš obor se za poslední 4 roky dramaticky proměnil. Vyspěl a z okrajové oblasti se stává trend - jen u nás se každý den prodá za 35.178.082* v oboru, o kterém v dalších letech uslyšíte více a častěji. Expert Economy.

Tento obor mi změnil život a pokud vás zajímá, jak tvořit prosperující byznys a získat více zákazníků tím, že novým způsobem uchopíte svůj talent - své know-how, rady, postupy a znalosti - a zabalíte jej do nových typů produktů a staré prodejní postupy vyměníte za nový typ 5krokového marketingu, pak jste zde správně a může to být pro vás velmi důležitý dopis. Stejný, který mi v roce 2011 změnil život.

Co je to Expert Economy a Expert Byznys?

Je to způsob jak UCHOPIT, ZABALIT A PRODAT VÁŠ TALENT DÍKY INTERNETU.
 
Jak změnit to, co už teď víte a děláte, vaše zkušenosti, talent, know-how a znalosti, na produkty, tzv. Informační produkty a služby, které dnes můžete prodávat na internetu 24h denně, inspirovat druhé lidi, dělat, co vás baví a vydělat tím více peněz než si možná dovedete představit.
 
Je to způsob, jak sdílet váš životní příběh, jak se dělit o vaši vizi, o vaše poslání a dary. Když to pochopíte, dojde vám, že teď v době internetu, se můžete o to nejcennější co máte v sobě - o své know-how a informace - dělit novým způsobem. Kdo to pochopí a najde způsob, jak informace z hlavy dostat ven a zabalit je do Informačních produktů, které pak díky internetu bude prodávat, tak tento člověk se stává autoritou ve svém oboru, lídrem a z principu věci také novým bohatým člověkem. 
 
A tak dnes dávám z ruky návod, díky kterému to pochopíte a můžete to podle něj dělat i vyPokud vám pomůže k tomu, abyste se přestali honit, pořád někam spěchat, ale nastavili si díky internetu prodejní systém, abyste pak měli více času na podstatné věci, pak to má smysl, vítejte a čtěte dále.

Pár příkladů z mého života a byznysu:

 • Díky Expert Economy jsem odešel z teplého manažerského místa a bylo to nejlepší rozhodnutí mého života. Bylo to snadné? Ne. Byla za tím práce? Ano. Uvnitř jsem věděl, že už dál nemůžu, že je čas na změnu. A tak jsem začal podnikat a začal se dělit o to, co vím, na internetu. Začal jsem prodávat svůj talent.
 • Za prvních 18 měsíců jsem díky expert byznysu vydělal 19,2 milionu korun. Dnes už je to od roku 2011 celkem obrat 50,158,941 korun. A to vše bylo možné jen proto, že jsem se nezastavil tam, kde druzí, a rozhodl jsem věci zkusit, učit se nové věci a začít.
 • V mé firemní databázi je nyní přes 180,000 kontaktů, přes 15,000 zákazníků a tisíce fanoušků, kteří kupují a sledují nyní mé aktivity. Jakýkoliv nový produkt a služba je nyní téměř automaticky best-seller. Jak je to možné? Vybudoval jsem platformu.
 • V oblasti osobního rozvoje jsme vytvořili dvě velké komunity a značky. Více než 40.000 žen je nyní v projektu Ženy ženám® a přes 20.000 mužů v projektu Cesta pravého muže. Stovky z nich prošli placenými semináři, další stovky placenými online programy. Existuje obor, kde nelze aplikovat toto učení? Zatím o něm nevím...
 • Na mém posledním online semináři - webináři - mě sledovalo přes 1.600 lidí. K mému klubu jsem poslal na svou databázi jen 5 jednoduchých emailů… a zisk? 2,7 milionu a 1600 úžasných členů. Padly i nevídané rekordy jako 5,3 milionu za 24 hodin při prodeji online kurzu.
 • Pořádám konference nad tématy internetového prodeje i osobního rozvoje. Naplnili jsme kongresové centrum v Praze na akci Digital Summit. Hostili halu s tisíci lidmi na živé akci Miliónové impérium v Brně. Sdílel jsem pódium s Brianem Tracym a dokonce s kolegy přivezli do Prahy Deepaka Chopru na celodenní seminář. Jsem vděčný za příležitosti, které mi tento byznys dává.
 • A i proto se chci nyní podělit o postupy, které mi toto vše umožnily a umožňují každým dalším rokem udělat další krok...

Tato doba si žádá vědomé profesionály, lídry a experty

Tito lidé oprávněně lížou smetanu. Pokud jste někdo, kdo se v životě hodně učil, hodně zkusil a také už hodně dal, ale chce dávat dál a ještě více, nikdy dřív nebyla tak vhodná doba. Dnes je možné více lidem než kdy dříve ukázat cestu tam, kde oni nevidí nic.
 
Amatéři si totiž jen stěžují a vymlouvají se na překážky. Profesionál překážkami prochází za svým cílem a přitom ještě pomáhá druhým.

Dnes existuje způsob, jak vlastní hodnotu, talent a dary znásobit. Jak použít páku, která vás vystřelí do nebe.

A tam konečně uvidíte, že existují davy a davy lidí, kteří vás nyní potřebují. A hlavně jsou ochotni za vaše rady, pomoc a služby platit. Čekají na vás, ale je třeba, abyste použili páku a dali o své existenci vědět. Levněji než kdy dříve, jednodušeji než kdy dříve a chytřeji než kdy dříve. Co je to za páku?

Tou pákou jsou dvě slova, která znáte, ale možná neznáte jejich dnešní moc a pravý význam

Těmi slovy jsou internetmarketing. Ou, vidím vaši reakci. NEchci se prodávat, nechci se vnucovat, nechci se tím zabývat. Co když jste ale přehlédli skutečný význam a pravý obsah slova internetový marketing.

Co když jste se tak soustředili na svůj obor, na obsah a hloubku, že jste přehlédli, že marketing a internet se změnil. Co když existuje nový druh marketingu, který umění prodeje na internetu změnil. Co když můžete prodávat tím, co milujete... a dělat tzv. expert marketing.

Jen prodávat dnes nestačí

Stačí kvalitní produkt, dobrá cena, skvělé místo a poutavá reklama k tomu, abyste prodali? Už ne. Lidé kupují nekvalitní produkty. Dobrá cena dávno nestačí. Místo nehraje na internetu roli. Poutavá reklama je na každém kroku.
 
Starý obsah v nové době nestačí. Je třeba neotřelé postupy, ale přitom přirozené, které vaše klienty přitáhnou jako magnet. A tím novým typem marketingu - pákou na váš talent a dary, která dostane do světa to, co děláte, je internetový marketing, kterému se říká - Expert Marketing. Co přesně tento pojem po vás znamená?

Nejrychlejší způsob jak uspět: Prodávání vzděláváním

Někoho přesvědčovat, přemlouvat, doprošovat se a honit se za klienty v dnešním "crazy rychlém" světě je obrovská ztráta energie. Je třeba zajistit, aby zákazníci chodili za vámi. A k tomu slouží postup, kterým dnes na internetu sdílíte a učíte to, co víte, a tyto informace, které vypouštíte postupně jako lodičky na moři, přivádějí na vaše stránky nové návštěvníky a zajišťují nové objednávky.
 
Tato strategická prodejní technika, jako malým zázrakem, zajišťuje tři klíčové etapy v prodeji:
 
 1. Dát o vás vědět
 2. Vytvořit vztah a důvěru k vám
 3. Vybudovat hodnotu a prodat
 

Všechny tyto věci jsem objevoval postupně a celkem pomalu. A měly svůj začátek...

VŠECHNO TO U MĚ ZAČALO ŽIVOU AKCÍ,
NA KTEROU JSEM ODLĚTEL DO USA

Možná znáte můj příběh. Po 10 letech zaměstnání jsem založil společnost SmatEmailing a začal jsem se poohlížet po principech, díky kterým úspěšní lidé prodávají na internetu. Proč někdo neprodá nic a někdo má vše?

Ze začátku jsem se v tom dost plácal. Zkoušel jsem různé věci, ale většina z nich mi nefungovala. Měl jsem jen střípky informací a výsledná skládačka nebyla nic víc než chaos.

 

Zlom nastal v okamžiku, kdy jsem se rozhodl učit se od těch nejlepších na světě. Odletěl jsem do San Francisca za Brendonem Burchardem na jednu top konferenci o Expert Marketingu a ta mi převrátila život naruby.

Poznal jsem TOLIK inspirujících lidí (stovky) a tam mezi nimi jsem poprvé UVĚŘIL, že i já můžu… že i já mám hodnotu… že mám co předat… že JÁ SÁM MÁM TALENT, že jsem své vlastní milionové impérium.

Že nemusím věci komplikovat. Že existují strategie, které můžu jen následovat. Že nemusím vymýšlet vymyšené. Že můžu použít, co funguje, a použít to pro sebe.

A tato zkušenost mě naučila, že učit se od druhých, kteří už ví a mají výsledky, má obrovskou moc.

A také že velké převraty a transformace se odehrávají při ŽIVÝCH akcích, kde si můžete popovídat s lidmi, kteří vám dokonce i ODPOVÍ. Je úžasné si své hrdiny tak trochu “osahat” naživo. Dá vám to úplně jinou energii!

Ale je to jen půlka. Zároveň je pak důležité pokračovat doma a vytrvat. Neztratit momentum. A to jsem zažil při ONLINE KURZU, výcviku, kde jsem každý týden realizoval zadaný úkol a postupně tak plnil svůj plán a sen.

Doma jsem pak poprvé v životě následoval krok za krokem celý výcvik. Vytvořil svůj první produkt, založil webové stránky, prodejní stránku, začal natáčet videa.

Nebudu vás zdržovat celým příběhem, ale to byl můj start Expert Byznysu a pokud vás celý příběh zajímá více, zde jsem se rozepsal (a nejen já).

A proto dnes vlastně vracím to, co jsem sám dostal v roce 2011/2012. A dávám z ruky postup pro podmínky podnikání v Expert Economy v Čechách a na Slovensku.

Žijeme v úžasné době, kde běží kolem jedna příležitost za druhou. Zastavte se.

Dnes máte jedinečnou možnost to, co víte a znáte, zabalit do informačních produktů, které vašim zákazníkům ušetří možná statisíce korun, možná dlouhé roky práce a tápání, možná kvanta energie, která budou moct investovat jinam… to vše díky vašemu know-how a talentu, které pro ně má takovou hodnotu, že si jej nadšeně koupí.

Dnes můžete na internetu úspěšně prodávat ebooky, knihy, videa, online vzdělávací programy, DVD, webináře, semináře, přednášky, konzultace, coaching, mastermind skupiny, workshopy, kluby, předplatné a další.

Máte teď jedinečnou možnost získat know-how, jak PŘESNĚ to udělat s pomocí Expert Marketingu… know-how, které u nás vygenerovalo nejen mnoho bohatých lidí, které BAVÍ jejich práce a živí je jejich vášeň, ale především tisíce jejich šťastných klientů. Jak na to?

VENKU JE HLAD PO VAŠEM TALENTU

V České republice i na Slovensku jsme pořád na začátku. Venku je hlad a potřeba po kvalitních informacích a řešeních… lidé tápou nad svými vztahy… řeší své zdraví… potácí se v podnikání… neumí pracovat s penězi… nevědí, jak vyřešit problém X, Y, Z...

Lidé často čekají na “blesk z čistého nebe”, který je spasí. Často jsou velmi frustrovaní a když před ně předložíte řešení jejich problému na stříbrném podnose, ukážete správné vedení, pak jste jejich člověk!

Budete to VY, kdo jim takové řešení nabídne a prodá? Každý z nás má unikátní zkušenosti, které za svůj život nasbíral… a pokud najdete způsob, jak tyto své zkušenosti, dovednosti a know-how zabalit, vytvořit z nich produkt a prodávat je na internetu… pak se může ve vašem životě MNOHÉ změnit.

Lidé hledají cestu… tu, kterou vy jste už prošli. Ukážete jim návod a prodáte jim řešení? Vyzývám vás k tomu, abyste své znalosti VYPUSTILI do světa… aby začaly sloužit druhým a přinesly vám zasloužené bohatství.

A proto jsem vytvořil tento trénink: PRODEJ SVŮJ TALENT: LIVE TRAINING & ONLINE ACADEMY.

VEMTE MOJE POSTUPY, STRATEGIE, NÁVODY A SKRIPTY 
a použijte je pro sebe. Projděte
2-denním živým seminářem a
10-týdenním online
 tréninkovým výcvikem

 Celý program obsahuje 4 následující části:

ČÁST A: BUDOVÁNÍ PLATFORMY

Platforma je systém, který jsem vytvořil, aby dal pevný základ vašemu expertnímu impériu. Nestačí jen začít zbrkle prodávat. Je třeba strategie a dělat jen důležité věci, ale důsledně a vytrvale. A zde pochopíte, jak věci fungují, a dáte jim strukturu. Vybudujete vlastní Expertní platformu.

SEBE-VĚDOMÍ

Vědomí toho, kdo jsme a jakou hodnotu máme pro druhé, je základ expert byznysu. Tento modul vám ukáže, že jste a máte více, než si myslíte, použijete své přirozené talenty a postavíte se do role lídra a experta.

 • "Kdo skutečně jste" a co vytváří naše vědomí nebo nevědomí sebe, naší síly a moci nad životem i podnikáním.
 • "Expertní životní příběh", proč je důležitý a jakou roli hraje váš příběh a životní zkušenosti při tvorbě podnikání, značky a při budování důvěry.
 • "Silné stránky a talenty" jsou základem, na kterém vystavíte své produkty a své učení, posílíte je, zvědomíte je a uvidíte, kde je vaše největší hodnota a tím i příležitost.
 • "Dynamika bohatství" vám ukáže důležitost přirozeného talentu a pochopení, kde je naše flow, můžeme se dřit nebo být v proudu, můžeme si vše dělat sami nebo efektivně spolu-pracovat, tento krok vám dá křídla.
 • "Leadership a umění vést" - naučíte se, co je to vést a mít moc nad sebou a druhými, proč lidé následují autority a experty a co tvoří velké lídry. Lídrem se člověk nerodí, lídrem se člověk stává.

ZNAČKA

Vaše jméno a značka je součástí prodejního procesu. Míra vaší kredibility a důvěry rozhodne, zda prodáte. Proto se zde zaměříme na budování značky, na její pilíře. Je třeba dělat důsledně několik málo kroků a ty si osvojíte.

 • "Vaše mise a vize" - chcete mít jasno, kam jdete? Když to nevíte vy, neví to ani klienti. Vytvoříme zde základ příběhu vaší značky, vaši misi a vizi na další měsíce. Vytvoříte příběh vaší značky.
 • "Fanoušek Avatar" změní váš pohled na prodej a ušetří vám peníze. Nelze prodávat všem, ne hned. A tak zde rozpoznáte, kdo je ten pravý klient pro vás, podíváte se mu do hlavy a rozpoznáte, co chce kupovat a za co vám dá peníze.
 • "Jméno a brand" - co je zlatý trojúhelník a jak díky němu vystavět silný brand. Co je to osobní značka, firemní značka a produktová značka. Pojmenujete svou značku a dáte svému expert byznysu jméno a strukturu.
 • "Expertní obsah" - co dnes tvoří značku na prvním místě? OBSAH. Váš status a pozici experta definuje obsah, který publikujete. Získáte šablonu pro špičkový obsah a scénář pro tvorbu expertního obsahu.
 • "Databáze kontaktů a komunita" je jádrem, které tvoří vaši značku. Jak rychle se značka šíří, jak moc jste známí a kolik prodáváte je v přímé úměře ke kvalitě databáze a velikosti komunity, kterou vedete. Proto se naučíte techniku Magnetické komunikace, která týden co týden posilní vaši značku a poslouží databázi i komunitě na sociálních sítích.
 • "Video značka" - není rychlejší způsob budování značky než přes video. Audio-vizuální kanál je mocný. Začnete natáčet a publikovat videa a posilovat značku. Ukážu vám 2 způsoby, jak natáčet videa a publikovat video na YouTube a mou osobní strategii, jak na videu působit přirozeně a důvěryhodně.

PRODUKT

Produktem předáváte svou hodnotu a získáváte peníze. Když není produkt, není byznys. Naučíte se specifika informačních produktů a umění produktového portfolia. Skvělý produkt vaši značku posilní a připraví klienta na otázku: A co můžu koupit dál?

 • "Šablona informačního produktu" je systém, kterým uchopíte obsah svého know-how. Usnadníte si tvorbu prvního produktu. Rozpadnete si své know-how do tzv. kapitol a vytvoříte si vlastní systém učení, kterým budete provádět své klienty a studenty.
 • "Expertní portfolio produktů" - Vyberete si z 5 základních typů a forem svůj první informační produkt. Zvolíte správnou formu prvního produktu. A připravíte si platformu na budoucí portfolio produktů a půdu na tvoření tzv. frontend produktů a backend produktů.
 • "Úrovně obsahu v produktech" - jako špičkový lektor se zaměříte na všechny úrovně obsahu, které musí správný produkt obsahovat. Tím naplníte potřebu různých lidí a jejich osobní potřeby a také usnadníte vstřebání informací, které poskytujete.
 • "Cenotvorba" a správné nastavení ceny. V tomto kroku naceníte svůj produkt a zařadíte ho do správné kategorie. Naučíte se pracovat s cenou u jednotlivých typů produktů.
 • "Magnet na pozornost a neodolatelná nabídka" je produkt, který je v první linii vaší cesty zákazníka. Stává se magnetem na pozornost a místem, kde se s vámi budoucí klient poprvé potkává. Vaše neodolatelná nabídka rozhoduje o vašem úspěchu a rozehrává hru. Vy zde dáváte, abyste později dostali. Vytvoříte dle šablony neodolatelný magnet.
 • "First Sell, Buy Second" - tato technika stála za zrodem všech mých produktů. Vytvořil jsem díky ní online kurzy i členské sekce. Je čas, abyste ji začali používat ke svému úspěchu i vy.

MARKETING

Expert Marketing je umění prodeje učením. Expert Marketing je strategický sled kroků ve vaší komunikaci, kterým budujete důvěru, pomáháte a zvyšujete touhu vlastnit váš produkt. Využijete k tomu techniku, které říkám Info-Email-Auto-Love Marketing a prodej tzv. Cestou zákazníka.

 • "Cesta zákazníka a marketingový prodejní systém Info-Email-Auto-Love. Ukážu vám, že marketing je sled konkrétních kroků v pravý čas pro správné lidi. Začnete prodávat tím, že se naučíte provádět návštěvníky svého webu online Cestou zákazníka.
 • "5 stránek" - Jen 5 stránek je potřeba k tomu, abyste vystavěli online Cestu zákazníka. Dostanete šablony a strukturu obsahu pro každou z pěti typů expertních web stránek přesně pro prodej informačních produktů.
 • "2 typy prodejních kampaní" - nastavíme strategii pro prodej s pomocí dvou typů kampaní: "Evergreen" a "Launch". Evergreen vám zabezpečí příjem a prodej 24h denně, Launch kampaň vám zajistí růst a maximální prodej v krátkém čase. Kombinace těchto prodejních kampaní je mou nejoblíbenější strategií.
 • "Messaging & Copywriting" - tyto dva anglické pojmy mají za následek výhru nebo prohru v expert byznyse. Můžete mít skvělou infrastrukturu, ale pokud se obsah nepotká s rezonancí na úrovni slov a myšlení, neprodáte. Podíváme se na moc slova a umění komunikace. Naučíte se 8 pravidel skvělého Messagingu & Copywritingu.
 • "3 hlavní + 5 doplňkových zdrojů trafficu" - až nyní je čas shánět návštěvnost. Poté, co nám běží 5 stránek a Cesta zákazníka, je čas na ni přivést návštěvníky. Existuje jen 8 zdrojů trafficu a 3 z nich jsou pro vás naprosto klíčové. Ty se naučíte strategicky propojit a využívat.
 • "Před-prodejní a po-prodejní komunikace" je základem expertního marketingu. Jsou důležité pro první uzavření prodeje a následný opakovaný prodej. Ukážu vám šablonu a strukturu takové komunikace a také si ukážeme použití Newsletterů v prodeji a Auto-emailů v prodeji.

NÁSTROJE

Jako umělec používá štětec nebo dláto, vy použijete správné nástroje pro umění prodeje svých produktů. Naším cílem je maximum kroků automatizovat a tam, kde je potřeba ruční práce, věci zjednodušovat. Není potřeba dělat všechny věci, je potřeba dělat důsledně pár důležitých věcí.

 • "Doména & Hosting" je základ vaší prezentace na internetu. V tomto kroku technicky zajistíte svůj pronájem stabilního místa online. A také si zajistíte svůj virtuální pozemek - správné domény pro váš Expert Byznys.
 • "Expert Web & Blog" Doporučím vám nejčastější nástroje a aplikace pro tvorbu webu a blogu, abyste mohli rychle tvořit a editovat svých 5 klíčových stránek a založit expert blog pro publikování obsahu.
 • "Email Automat" - hned po webu je vaším super obchodníkem email. Vyberete si emailový automat pro rozesílku emailů, ukládání kontaktů, webové formuláře a segmentaci a správu vaší databáze kontaktů. Email marketingová aplikace je vaším lepidlem, které spojí vaše aktivity online.
 • "Faktury & Platby" - bez vystavení faktury a zaplacení nemůžete vydělávat. Ukážeme si aplikace a nástroje pro expertní prodej. Doporučené platební brány, vložení objednávkového formuláře na web, vystavení faktury a systém plného automatického prodeje vašich produktů online.
 • "Video & Facebook" v tomto kroku si zajistíte svou viditelnost na sociálních sítích. Naučím vás vysílat online přednášky zdarma přes Hangouts, založíme váš profil na Facebooku, vytvoříte si vlastní televizní kanál na YouTube a podíváme se, kde ukládat videa.
 • "Webová analytika a statistika" - zde se naučíme měřit a vyhodnocovat. Kdo na internetu neměří, prodělává peníze. Ukážu vám základní čísla, které je nutné sledovat. Nejde o atomovou fyziku a základy si hravě osvojíte. 🙂

ČÁST B: STAVĚNÍ PILÍŘŮ

Vytvoření vlastního online expert impéria postavíte na čtyři pevné pilíře - 4 klíčové produkty. Není nutné mít ihned všechny čtyři, vyberete si jeden a tím začnete a postupně budete přidávat další. Naučíte se prodávat 24h denně prodejní kampaní typu "Evergreen" i zvyšovat svůj zisk kampaní "Launch".  Čekají vás šablony a vzorové prodejní cesty pro každý produkt.

 • 1. KNIHA (EBOOK)
  Kniha je mocný produkt a vy ji v této části napíšete a vydáte stejným způsobem, jakým jsem to udělal já, a samozřejmě se ji naučíte prodávat. A nejen to. Naučíte se knihu použít jako vstupní stránku na Cestě zákazníka pro další prodej.
 • "Jak napsat knihu za 14 dní a ebook za víkend" - nemožné? Vše je v hlavě a vaše kniha už je teď ve vaší hlavě. To, co se naučíte, je ji z hlavy vyndat. Podělím se s vámi o techniku, kterou používá i Brian Tracy (a ten napsal desítky knih) a vy stvoříte svůj první "start" produkt - ebook (elektronickou knihu) a knihu pro tisk.
 • "Kirš Book (Self-Publishing Strategy)" - Mysleli jste si, že vydat si sami knihu je náročné? Omyl. Dám vám náš osobní "rodinný" postup, kterým jsem vydal knihu já sám, moje žena Alice a také naši přátelé. Dostanete checklist, abyste na nic nezapomněli a mohli jste první výtisk své knihy držet v ruce už za pár týdnů či měsíců.
 • "Prodej online: KNIHA" - zde dostanete šablonu prodejní Cesty zákazníka a obsahy stránek a texty emailů pro prodej vaší knihy jako "Evergreen".
 • "Prodej online: EBOOK" - získáte šablonu prodejní Cesty zákazníka a obsahy stránek a texty emailů pro prodej vašeho ebooku jako "Evergreen".
 • 2. SEMINÁŘ (WEBINÁŘ)
  Seminář byl prvním kurzem, který jsem v roce 2011 vytvořil. Chce odvahu, ale vrátí vám to i s úroky. Dostanete návod a tipy, jak sestavit seminář nebo přednášku a vytvořit tak skutečný zážitek, a také jak seminář efektivně prodávat. A podělím se s vámi také o postup, jak vysílat přednášky nejen živě, ale dělat to online přes tzv. webináře a využít tuto formu jako magnet pro váš prodej.
 • "Jak sestavit obsah živého semináře" - Tento modul vás zbaví strachu předstoupit před lidi a mluvit a také vám ukáže, že jeden den vám na seminář nebude stačit 🙂 Dodržujte tento scénář a můžete svůj seminář opakovat měsíc co měsíc.
 • "SCÉNÁŘ: Jak sestavit webinář" - Webinář je super-efektivním nástrojem pro prodej a tak použitím tohoto scénáře sestavíte jednoduše prezentaci, kterou odvysíláte jako webinář a použijete ho jako prodejní přednášku.
 • "Prodej online: SEMINÁŘ" - s touto šablonou prodejní Cesty zákazníka získáte obsahy stránek a texty emailů pro prodej svého semináře s pomocí webinářové prodejní strategie jako "Launch".
 • 3. ONLINE KURZ (VIDEO)
  Mým nejoblíbenějším produktem je online kurz. Zde ho vytvoříte a naučíte se ho prodat. Online kurz nebo video návod je sice nejkomplexnějším produktem, ale také nejvíce hodnotným a nejvýnosnějším.
 • "Tvoříme Online kurz" - Tento modul vás naučí vytvořit váš nosný "core produkt" a použijete k tomu formu video online kurzu v členské sekci. Ukážeme si strukturu online kurzu i technické zázemí pro lektory.
 • "Prodej online: ONLINE KURZ" - máte nyní přesnou šablonu prodejní Cesty zákazníka a obsahy stránek a texty emailů pro prodej svého online kurzu pro použití jako "Evergreen" nebo "Launch".
 • 4. KLUB/PŘEDPLATNÉ
  Doporučuji vám tento produkt ponechat jako poslední v řadě, ale můžete ho také použít jako strategii pro vytvoření online kurzu. Umožní vám prodat členství a každý měsíc vydávat novou část tréninku/obsahu tzv. na pokračování. Je to vaše vlastní osobní vydavatelství a vy teď můžete každý měsíc vydat nový díl a nechat si za něj zaplatit.
 • "Jak sestavit obsah klubu" - Tento modul vám dá strukturu a návod na obsah klubu a tvorbu předplaceného obsahu, který každý měsíc dodáte své komunitě a klientům.
 • "Prodej online: KLUB" - s touto šablonou prodejní Cesty zákazníka získáte obsahy stránek a texty emailů pro prodej vašeho klubu a předplatného.

ČÁST C: ČAS NÁVŠTĚV

 • Posíláme vodu na mlýn: NON-STOP TRAFFIC
  Návštěvnost je zaklínadlo internetu. Bohužel často není problém v návštěvnosti, byť si to většina lidí myslí. Nyní použijete pět nejosvědčenějších technik, jak získávat traffic pro svůj Expert Byznys.
 • "Email Traffic" Vaše jednička a první místo ve zdroji trafficu. Použijte email marketing a vlastní databázi jako nejkvalitnější zdroj návštěv. Ukážeme si systém komunikace a posílání trafficu z emailu.
 • "Facebook Ads Traffic" - už jste asi slyšeli, že místo, kde dnes lidé tráví čas na internetu, je Facebook. A tak si nastavíte i vy reklamu na Facebooku tak, aby vám přivedla na stránky návštěvníky a vy jste si mohli dovolit ji zaplatit. Je čas otočit kohoutkem a vydělávat.
 • "Expert Publishing Traffic" - už víte, že obsah je král. Nyní si ale ukážeme, jak z jednoho obsahu vytvořit mnoho magnetů, mnoho lodiček, které vám budou přivádět návštěvníky na vstupní stránky každý den.
 • "Re-marketing Traffic" - Tajný kouzelník = re-marketing. Buďte po celém internetu a plaťte přitom drobné. Takové výsledky má re-marketing.
 • "Affiliate Traffic" - pořád v mnoha oborech málo známý a málo používaný. Má svá specifika, není levný, ale může být vysoce efektivní. Návštěvnost, kde platíte lidem za to, že vás doporučí. Ukážeme si tento nástroj pro získání trafficu.

ČÁST D: VYBÍRÁME VSTUPNÉ, TRAFFIC TO PROFIT

 • Sbíráme ovoce a měníme Traffic to Profit
  Umění není prodat jednou. Umění je prodat opakovaně a za více peněz. Prodat a pomáhat dále. Podíváme se na pokročilé techniky a poslouží nám čtyři z nich pro zvyšování profitu. Přirozeně a nenásilně.
 • "Email to Profit" - po jakékoliv registraci na webu musí následovat další komunikace. Vaše schopnost dále komunikovat emailem rozhodne o vašem profitu. Člověk nekoupil produkt A, pak je čas ukázat mu produkt B.
 • "Web to Profit" - jakmile od vás někdo jednou nakoupí nebo se u vás jen registruje, hormony se vyplaví a člověk je připraven pokračovat a nakupovat dál. Proto toho využijeme a připravíme neodolatelnou nabídku na děkovací stránky.
 • "Downsell to Profit" - když od vás někdo nekoupí za 5.000 korun, neznamená to, že nekoupí za 1.000 Kč. Proto zapojíte tuto profitní techniku.
 • "Upsell to Profit" - když od vás někdo nakoupí za 5.000 korun, může nakoupit i za 50.000 Kč. Nevěříte? Tak zapojte tuto High Ticket profitní techniku.

Nyní držíte kompletní balík od A do Z jak uspět v oboru Expert Economy a vytvořit svou vlastní Expert platformu, svůj vlastní Expert Byznys.

Dostáváte stejný systém, který používám osobně, ale o třídu lepší, než jsem měl sám, když jsem začínal 🙂 Dostáváte vysokou školu pro experty. Kompletní návod od A do Z, ale nemusíte ho studovat
 3, 4 ani 5 let. A nezaplatíte ani cenu jednoho semestru.

Když jsem začínal, pořídil jsem si podobný kurz, byl v angličtině, stál 50.000 korun a pak jsem ještě za dalších 45 tisíc letěl do USA. Ale to vše stálo za to. Nadchl jsem se a následoval postup. A dnes můžu říct, vrátilo se mi to 1000x. A přeji si to stejné pro vás, tak jsem kurz vystavěl.

Toto je soubor informačních produktů a jejich výsledky, které jsem vytvořil postupem, který se teď budete učit i vy:

Od roku 2011:
EmailAcademy seminář - 21 účastníků, 99.750 Kč
EmailAcademy 1 - 1.050 lidí v tréninku, 60 členů, 340.000 korun
EmailAcademy 2 -  9.650 lidí v tréninku, 850 členů, 5.3m Kč
EmailAcademy Živě - 200 účastníků - bonus ke kurzu
Milionové impérium - 25.212 lidí v tréninku, 1247 členů, 10.3m Kč
Milionové impérium Živě - 1000 účastníků - bonus ke kurzu
EmailAcademy Premium - 46.834 lidí v tréninku, 1.644 členů, 10.7m Kč
OnlineAcademy Club 2013 - 1.635 členů, 2.7m Kč
Milionové impérium Intensive - 10 účastníků, 497.500 Kč
Cesta pravého muže 1  - 635 členů, 2.9m Kč
OnlineAcademy Club 2014 - 420 členů, 1.1m Kč
Cesta pravého muže 2  - 293 členů, 1.6m Kč
Miliónový rok a The Best of OAC - 499 členů, 1.1 Kč
EmailAcademy Evergreen - 211 členů, 1.7m Kč
Video marketing - 373 členů, 373.000 Kč
EmailAcademy 2.0 - 722 členů, 10.2m Kč
Prodej svůj talent Intensive - 11 účastníků, 1.1m Kč
Prodej svůj talent - 279 členů, 5.9m Kč
EmailAcademy FastTrack - 303 členů -  2.5m Kč

Vy ale 100 tisíc, ani 50 tisíc platit nemusíte.

Vlastně vám stačí prodat např. 40 ebooků, které v programu vytvoříte, nebo 5 online kurzů, nebo např. 10 lístků na váš seminář a máte svou investici zpět.

Na druhou stranu tento kurz není pro všechny a chci v něm jen ty z vás, kteří jsou rozhodnuti věci skutečně dělat, kurzem projít a dokončit ho. Pak bude mít pro vás nesmírnou cenu. Kolik Prodej svůj talent stojí?

Členství v programu stojí pro členy přihlášené do 7 dní
od registrace na online seminář:

19.750 Kč bez DPH
(23.898 Kč s DPH)

pro přihlášky po lhůtě pak 29.750 Kč bez DPH.

Pokud se rozhodnete platit rozloženou roční platbou, pak:
12x 1.975 Kč bez DPH

(12x 2.390 Kč s DPH)
První platba se hradí ihned a je možné platit jen kartou.

Jak se stát členem?
1. Pokračovat přes tlačítko níže nebo jít na stránku:
www.prodejsvujtalent.cz/prihlaska
2. Vybrat variantu platby
3. Pečlivě vyplnit údaje
4. Vybrat formu platby
5. Zaškrtnout souhlas s podmínkami
6. Potvrdit kliknutím na Objednat
7. Obdržíte potvrzovací SMS a email
8. V emailu najdete úvodní video a další postup

Ano, v tomto programu garantuji
 vrácení peněz… Bez dalších otázek, obtěžování nebo písemného potvrzování vám prostě pošlu vaše peníze zpět, pokud mi dáte vědět, že to nebyla ta nejlepší akce a online program, který jste si kdy pořídili.

A to ještě není vše, co jako člen dostanete 🙂 jen nyní a do vyprodání míst

2-DENNÍ ŽIVÝ SEMINÁŘ NYNÍ SOUČÁSTÍ VÝCVIKU PRODEJ SVŮJ TALENT V CENĚ 9.750 KČ

 • DVA NABITÉ DNY, KTERÉ Z VÁS VYTÁHNOU VÁŠ TALENT, SÍLU A ODHODLÁNÍ. DAJÍ VÁM ODVAHU A ODHALÍ VAŠI NOVOU KARIÉRU V EXPERT ECONOMY. K TOMU PŘIDÁME STRATEGIE A TAKTIKU, JAK DNES NA INTERNETU ŠÍŘIT SVÉ POSLÁNÍ A PRODÁVAT INFORMAČNÍ PRODUKTY. JE ČAS VYSTAVĚT VÁŠ VLASTNÍ EXPERT BYZNYS.

  DEN PRVNÍ

  • UVĚDOMIT
  • uvidíte svou HODNOTU ukrytou hluboko ve vás
  • ucítíte co to je SEBE-VĚDOMÍ a podíváme se na největšího strašáka lidí: “NEJSEM DOST DOBRÝ”
  • uvidíte pravý význam slova Expert - stanete se uvnitř i venku expertem (ne, nemusíte být nejlepší na světě)
  • uvidíte Dynamiku svého talentu a kde je váš přirozený proud
  • UCHOPIT
  • zasvítíte na svou vizi a sestavíte zprávu, kterou chcete předat světu
  • uchopíte vaši značku a s ní ty pravé klienty a jak je oslovit – ukážeme si strategii, jak se stát v oboru autoritou a lídrem, který poutá a přitahuje pozornost i peníze
  • ZABALIT
  • jak ze své know-how vytvořit produkt k prodeji?
  • uvidíte, s jakými informačními produkty můžete ve své expertní oblasti prorazit
  • naučíte se vytvářet neodolatelné informační produkty a jejich obsah i strukturu
  • a to vše tak, aby vás to hlavně BAVILO, ne jen pro peníze
  • PUBLIKOVAT
  • a první den zakončíme vstupem do světa expert marketingu - jak se propagovat
  • kde a jakým způsobem o sobě dávat vědět a hledat fanoušky
  • jak dnes online prorazit a nezapadnout mezi tisíci stránkami
  • jak funguje šíření obsahu, učení online a publikování na internetu

  DEN DRUHÝ

  • PRODAT
  • druhý den zahájíme ostře a postavíme základy prodeje vašeho talentu na internetu
  • vysvětlíme si, co je to Cesta zákazníka a jak funguje marketing a vydělávání peněz online
  • nastavíte si tzv. expert platformu – unikátní prodejní automatizovaný systém na internetu, který za vás prodává automaticky 24 hodin denně
  • ukážeme si scénáře prodejních stánek
  • PROPAGOVAT
  • aby člověk prodal, musí o něm lidé vědět, a na to se podíváme v této části
  • odkryju zákulisí a nejlepší praktiky z mých posledních kampaní (každá s průměrným výnosem 10 milionů korun)
  • jaké propagační kanály použít, co dnes funguje a kam investovat peníze
  • AUTOMATIZOVAT
  • dostanete přístup k nástrojům milionářů – zdroje, tipy, aplikace, služby, které podnikatelům šetří čas, peníze a zjednodušují život a vydělávají peníze za vás
  • ukážu vám, jak expert byznys automatizovat a tvořit online byznys, který prodává 24h denně
  • MĚŘIT
  • a den by nebyl úplný, kdybychom si neukázali, jak to vše měřit a vyhodnocovat
  • profitní online byznys zná svá čísla, a vy teď také
  • RŮST
  • a ve finále si ukážeme ty nejlepší růstové strategie, jak se nedřít, ale růst a prosperovat
  • co je to spektrum bohatství a kam můžete jako podnikatel růst
  • a jak uvidíte, čeká nás toho mnohem mnohem více, uvidíte sami 🙂

  NAVÍC

  • Užijete si spoustu zábavy, akce a AHA-momentů… ačkoliv se budeme bavit o velmi seriózních věcech, celá akce bude jedna velká párty, abychom si víkend udělali co nejpříjemnější!
  • Máte šanci potkat se s naladěnými lidmi a experty ve svém oboru NAŽIVO a nasát jejich rady, tipy, popovídat si s nimi, potřást rukou, seznámit se a možná i navázat prospěšné partnerství.

 

A pokud to ještě nestačí, mám pro vás ještě něco. Chtěl jsem, aby to byl ten nejlepší program, kterým jste kdy prošli. Aby - stejně jako pro mě před pár lety podobný program - znamenal tento program pro vás bod zlomu a chuť začít dělat věci jinak. A tak vám dám ještě něco...

David Kirš

BONUS

Mé osobní oblíbené miliónové emailové kampaně, které vám vrátí investici do tohoto programu 10x jen co je pošlete na své kontakty:

Tyto dva bonusy jsou jinak neprodejné a není možné je získat jinak, než s mým programem. Živé koučovací webináře budu pořádat jen v tomto běhu programu.

A teď něco, o čem jsem snil, když jsem začínal. Nyní vím, že následovat to, co funguje, je nejlepší postup. Až budete mít svých 10.000 kontaktů a vydělaný milión, pak si klidně začněte věci měnit, ale teď následujete ověřené. A tak jsem se rozhodl, že do tohoto programu vložím ještě něco:

Tyto šablony byly zatím dostupné pro členy mých vyšších programů, jejich cena je 14.750 Kč. Vy, jako člen PST, je nyní máte v ceně tohoto výcviku pro své osobní použití.

A tuto dlouhou stránku pomalu zakončím posledním dárkem a poděkováním. Zde je:

Přístup k sadě aplikací SmartSelling (MioWeb, SmartEmailing, FAPI a ProAffil) na 3 měsíce zdarma. Co to pro vás znamená? Ušetřené dny a možná týdny klikání pokud začínáte. Nastavený software a aplikace pro vaše okamžité použití. Nahrané šablony stránek, texty emailů a to vše v jednom balíku za zlomek ceny. Podívejte se podrobně, co vše tento systém SmartSelling nabízí.

Poprvé mají členové tohoto nového programu k dispozici také softwarovou platformu. To, co dříve stálo desítky tisíc a trvalo týdny, dnes máte už připraveno a stačí dosadit váš obsah.  🙂

V rámci programu získáváte bonus: 3-měsíční testovací jízdu balíčku SmartSelling, kterým postavíte svou Expert platformu raz dva.

Po 3 měsících si v aplikacích vyberete tarify, které budou odpovídat vaším potřebám.

Skutečně to znamená ušetřené dny a možná týdny klikání, pokud začínáte. Nastavený software a aplikace pro vaše okamžité použití. Nahrané šablony stránek, texty emailů a to vše v jednom balíku za zlomek ceny. Podívejte se podrobně, co vše tento systém SmartSelling nabízí.

Nyní byste měli mít dostatek informací a detailů a už asi tušíte, zda je tento program a výcvik pro vás. Pokud ano, bude mi ctí vás provázet a těším na společnou cestu. Přečtěte si ještě, jak bude naše společná cesta probíhat, a nezapomeňte vyplnit svou přihlášku.

Jak bude výcvik Prodej svůj talent probíhat:

1

Po vyplnění objednávky dostanete potvrzení na email a jakmile přijmeme platbu nebo bude uhrazeno školné online kartou, potvrdíme vám to obratem sms. Přístupy do členské sekce 10-týdenní Online akademie PST obdržíte ihned po spárování platby s objednávkou.

2

Osobně se uvidíme v Brně (termín semináře je vyhlašován vždy 1x za rok) na 2-denním živém semináři. Pokud byste náhodou chyběli, najdete záznam jednoho ze seminářů také v členské sekci.

3

V online výcviku každý týden uvolním nový modul. Každý modul obsahuje několik krátkých (5-15min.) videí a často také cvičení nebo úkol k vypracování. Doporučuji držet krok, blokovat si čas, kdy se připojíte do členské sekce a projdete aktuální modul. Videa máte k dispozici pořád online bez omezení, můžete jimi tedy procházet dle svého času a možností.

4

Budu pořádat i měsíční koučovací webináře pro vaše otázky, praktické dotazy a vaše potřeby. Záznamy těchto webinářů máte k dispozici.

5

Společně s PST získáváte nazkoušku 3 měsíců také softwarovou platformu SmartSelling, přístupy do jednotlivých aplikací si můžete vytvořit kdykoliv v průběhu kurzu sami v členské sekci.

6

Po celou dobu 10-týdenního programu vám budu k dispozici jak v členské sekci v komentářích pod videi, tak v sekci otázek na mě a také v uzavřené Facebook skupině, kde můžete společně diskutovat a sdílet s dalšími účastníky programu, k čemuž vás srdečně zvu 🙂

7

Pro technické i jiné otázky bude členům k dispozici technická podpora programu, na kterou se můžete obrátit buď emailem na podpora@prodejsvujtalent.cz nebo také telefonicky +420 511 444 311 (v pracovní dny od 9 do 17 hodin).

Zde ještě pár slov o mě, abyste věděli, kdo bude vaším lektorem:

KDO JE DAVID KIRŠ?

David Kirš je autor a lektor online kurzů a seminářů. Je také zakladatel firmy SmartSelling a.s., softwarové platformy pro prodej expertního vzdělávání online. David Kirš je autorem knihy Miliónový email, přednáší a je aktivvní v oblasti internetového marketingu, expertního info-marketingu a email marketingu.

Dnes má David na kontě už více než +50 mil. v prodejích expertních produktů online, překonal bláznivou hranici prodeje 5 mil. Kč za 24h, podařilo se mu realizovat tři desetimiliónové kampaně v řadě, v jeho databázích je +180.000 kontaktů, +5.000 lidí prošlo jeho placenými online kurzy, +1.500 lidí přišlo na živé semináře a to vše u nás znamenalo zvednutou vlnu v oblasti online vzdělávání a e-learningu a svěží vstup Česka a Slovenska do oblasti Expert Economy.

Jeho vášní je mimo marketing a online prodej také osobní rozvoj a velká chuť inspirovat i bořit mnohá status quo, která ve společnosti zůstávají obzvlášť v oblasti vzdělávání, podnikání, peněz i vztahů. Je spoluzakladatelem Nadačního fondu Šťastné Česko.

Co říkají o kurzu a Davidovi ti, kteří
již v Expert Economy úspěšně pracují:

"David Kirš mi před pár lety dodal odvahu k mému podnikání z pláže a dal mi do ruky všechny potřebné nástroje. Stejně jako tenkrát, i dnes má stále oblast info-podnikání velký potenciál změnit jak vlastní život, tak životy tisíců dalších lidí tím, co člověk umí. Jsem Davidovi vděčná, že mi otevřel dveře k těmto možnostem."
Stanislava Mrázkováplážová podnikatelka 🙂
"David Kirš mi ukázal, že je možné být placen za svou existenci. Také díky němu vydělávám dneska miliony korun ročně na internetu."
Pavel Říhaautor Školy návyků
"David je pre mňa vizionárom a priekopníkom marketingových stratégií, ktoré nemal dlhodobo v našich končinách odvahu dať do praxe nikto v takej veľkosti. Naviac našiel spôsob ako ich učiť a sprístupniť pre širokú verejnosť. Je pre mňa skvelým priateľom a človekom s veľkým srdcom a pokorou k životu."
Andy Winsonspíkr, mentor a lektor
"David přinesl do našeho podnikání a konání víru, systém a know how v to, že internet lze používat smysluplně a inteligentně pro dobro našich služeb a naší mise s dobrým ekonomickým výsledkem. Pokud spočítám naší investici do produktů Davida Kirše, vychází mi výsledek, že tato investice se pro dnešek za 3 roky zhodnotila zhruba 100x."
Zdeněk Weberpodnikatel a mentor
"S Davidem Kiršem jsem měl tu čest strávit 2 hodiny osobní konzultace a je pro mne velikou inspirací a řešením pro spoustu otázek. To co učí aplikuji do svého podnikání a vše funguje, jak David říká. Jsem bohatší a šťastnější. Moc děkuji."
Roman Studenýpodnikatel ve stavebnictví

DEJTE SI ŠANCI A OTEVŘETE NOVÉ DVEŘE DO SVĚTA INTERNETU A PRODEJE INFORMACÍ A
KNOW-HOW ONLINE

Znám mnoho úžasných lidí, kamarádů a známých, kteří dělají báječné věci a pomáhají lidem. Bohužel, skoro nikdo o nich neví. Neví, jak šířit své znalosti, zkušenosti, rady a pomoc do světa. Jsou vášniví, ale už také často unavení z opakující se práce a také nízkého příjmu, protože netuší, jak zvednout svou hodnotu, dát o ní vědět a nabídnout své služby většímu počtu lidí a tím umožnit také prodat více nebo zvednout cenu tam, kde je podhodnocená. Možnosti a příležitosti pro to vše existují. Je třeba je vidět a rozhodnout se.

 • ANO, je dnes možné díky internetu šířit do světa vaše zkušenosti, rady a know-how a dostávat za to zaplaceno více, než teď tušíte.
 • ANO, je možné se méně dřít a přitom rozšířit vaše podnikání nebo praxi o nové produkty a služby a tím získat nové klienty a nové příležitosti.
 • ANO, postup, jak to udělat existuje, funguje už léta i u nás a zpracoval jsem ho do přehledného kurzu a výcviku, který vás naučí, jak vybudujete vlastní expertní praxi a platformu, postavíte pilíře z informačních produktů a nastavíte automat, který vám na internetu pomáhá prodávat.

David Kirš
autor kurzu Prodej svůj talent

Slovo závěrem...

Pokud jste šťastní, podělte se. Pokud jste úspěšní, podělte se. Pokud žijete, podělte se o svůj příběh. Pokud jste vydělali peníze, podělte se. Pokud jste prošli těžkými časy, sdílejte to. Pokud jste byli na dně, sdílejte, jaké to je. Pokud jste se něco naučili, naučte to další lidi. Pokud vás život baví, ukažte to lidem tam venku. 

Ať pomáháte firmám více vydělávat nebo lidem šťastněji žít, ať umíte malovat nebo vykovat zábradlí, spustit web nebo vyléčit nemoc, teď je ten správný čas, abyste o tom dali světu vědět.

Abyste postavili svou službu a produkty novým způsobem a začali je prodávat také na internetu, dostali je k lidem, kteří o vás a o vaši práci, a o tom, jak jim můžete v životě pomoci, zatím nic neví. Stali se součástí Expert Economy.

Držím vám palce a pokud se mnou půjdete dál, budu mít velkou radost. 

Buďte skvělým lídrem, vědomým a odvážným, který využívá nástroje tohoto světa, aby pomohl, šel příkladem a žil život, za který se nemusí stydět.

Život, který měl smysl. Život, kde jste milovali. Život, na kterém vám záleželo.

David Kirš

Možná máte podobné otázky...

Tohle se vám možná honí v hlavě...

 • Nevím, co bych mohl nabízet, prodávat, předávat?
  Ani po shlédnutí doplňujícího videa zde o Expertním talentu vám nepřišlo nic, co je vaším talentem? Pak se netrapte. Vaše cesta je někde jinde a pro tento program u vás ještě dozraje čas. Podívejte se například na stránky www.dynamikabohatstvi.cz a inspirujte se tam.
 • Bojím se, že to nezvládnu, mám nápady, ale nevím, zda je budu umět předat dál?
  Proto jsem vytvořil tento program. Strach mám i já, někdy se bojím, ale to mě nezastaví. Bohužel většinu lidí ano. A pak se nemůžou posunout. Je třeba udělat krok, tím se něco naučíte, a pak další a další. Tak jsem tento výcvik vystavěl. Následujte můj systém a předávání přijde přirozeně.
 • Je to vhodné pro MLM business?
  O čem je váš MLM byznys? Co chcete učit, vzdělávat a předávat? Co chcete předat vy osobně? V čem chcete být inspirací a průvodcem? Tam začněte. Produkt je až druhá věc. Expert a info marketing poslouží všude tam, kde potřebujete budovat důvěru a prodávat.
 • Jsem na mateřské, mohu to zvládnout s malými dětmi?
  Když člověk chce, zvládne cokoliv 🙂 Záleží na míře vašeho zapálení a akci. Můžete si zvolit tempo, které vám bude s dětmi vyhovovat. Celý program je postavený na videích, webinářích a pracovních sešitech, ke kterým je možné se kdykoliv vracet a tvořit postupně ve svém tempu.
 • Je to vhodné pro "hledače" talentu?
  Ne, to není. Zde budeme váš talent prodávat. Počkejte si na kurz Objev svůj talent 🙂
 • Jaký je rozdíl mezi Prodej svůj talent a Podnikáním z pláže Stáni Mrázkové?
  Podnikání z pláže je kurz, který lidi učí vytvářet a prodávat konkrétně ebooky. Prodej svůj talent ve vás chce navíc zapálit lídra, autoritu a umožnit vám vstoupit do oblasti Expert Economy v plné síle. Učí, jak vytvořit mimo ebook kompletní Expert platformu a navíc, jak vytvářet a prodávat knihu, semináře, online kurzy a kluby/předplatné. Každý lektor/učitel vám navíc předá jinou, svou osobitou zkušenost - rozdíl je tedy i v podaní, formě, zkušenostech a přístupu.
 • Bude na dotazy v kurzu odpovídat přímo David? Bude možné konzultovat?
  Budu členům zodpovídat většinu dotazů osobně. Každý týden budu vysílat živý webinář pro dotazy. Dále budou také reagovat zkušení členové mého týmu. Žádný dotaz tak nezůstane bez odpovědi. Navíc budu přítomen ve Facebookové skupině, kde budu také na dotazy odpovídat naživo a konzultovat.
 • Nevím, jestli mé téma bude někoho zajímat.
  Napsali jste už první článek? Natočili video, sdíleli jste své znalosti? Jaká byla reakce? Doporučuji si také udělat průzkum mezi lidmi z tvého okolí, blízkými, udělej konzultaci zdarma, to vše pomůže si udělat jasněji….
 • Do kdy se mohu přihlásit?
  O termínu uzavření vás informujeme emailem.
 • Mám více projektů v hlavě. Mám rozjet všechny nebo držet FOKUS?
  Otázka je, čím začít? A u toho vydrže aspoň rok. Jedna oblast, jeden obor. Doporučením je tedy jednoznačně držet FOKUS. I tady platí pravidlo: čemu dáváme pozornost to sílí a roste. Pokud dáte pozornost více věcem najednou, jak to bude vypadat? Kdykoliv tříštíme pozornost, oslabujeme se.
 • Nemám žádnou databázi. Jak získám klienty?
  To právě učím v kurzu. V Online Academy Prodej svůj talent ukazuji, jak vytvořit tzv. magnet a stránku a jak budovat databázi. Poskytnu vám návod, jak magnet umístit na webové stránky a vše kolem něj nastavit tak, aby začal databázi budovat.
 • Pracuji s klienty osobně. Hodí se kurz i pro mne?
  Mám hodně klientů, kteří svou praxi postavenou na osobních konzultacích rozšířili právě o online produkty a rozšířili tak svůj vliv. Takže ano, hodí. Podívejte se například na lektorku a koučku Lucii Kolaříkovou, která vedle osobních seminářů a konzultací vytvořila také online kurz, audio nahrávky a napsala knihu, kterou úspěšně prodává. luckakolarikova.cz
 • Kolik peněz budu do rozjezdu potřebovat? Je pořizovací cena kurzu konečná nebo budu muset utratit dalších několik tisíc, abych mohl začít?
  Ke kurzu doporučujeme ještě aplikace, abyste mohli postavit stránky, dělat email marketing a fakturovat online. S kurzem získáte možnost si tyto aplikace vyzkoušet na 3 měsíce zdarma a pak si zvolíte jen ty které využijete a v takovém tarifu, který potřebujete. Více o softwaru najdete na www.prodejsvujtalent.cz/smartselling.
 • Co když už vím, co chci dělat? Dá mi kurz něco navíc?
  Projděte si pečlivě obsah kurzu výše. Děláte jednotlivé činnosti, máte vybudovánu platformy a doporučené produkty? Pokud vše máte a děláte, pak ne. Pokud máte zkušenosti s expertním podnikáním na internetu, víte jak vytvářet a úspěšně prodávat informační produkty a online kurzy na internetu, pak ne. Pokud tyto zkušenosti nemáte, potom vám Prodej svůj talent otevře brány k novým možnostem podnikání a prodávání svého know-how na internetu.
 • Co když je v mém oboru velká konkurence, pomůže mi PST prorazit?
  Z mého pohledu konkurence neexistuje. Co člověk, to originál. Nikdo jiný na světě nemá zkušenosti, které máte právě vy. Díky Prodej svůj talent si osvojíte techniky a strategie prodávání na internetu, o kterých vaše tzv. konkurence netuší, což vám může poskytnout velkou výhodu a také odlišení se.
 • Nemám vůbec technické znalosti, má to smysl i pro mě?
  Každý, kdo chce prodávat své know-how, znalosti, zkušenosti, informace a talent by měl tímto kurzem projít, aby pochopil, jak celý expertní byznys na internetu funguje. Aby si ujasnil, jaké typy produktů, chce vytvářet a prodávat a co všechno je za tím a k tomu potřeba. Pokud nejste technicky zdatný, můžete si k samotné realizaci produktů a nastavování prodejních procesů najmout někoho šikovného a skrze spolupráci vytěžit a zmonetizovat svůj talent na maximum.
 • Mám strach z toho, že pokud budu sdílet své Know how, předám mé vědomosti své konkurenci. Nepůjdu proti sobě? A jak s konkurencí bojovat?
  Díky za dotaz. Je to častá obava, ale nemějte strach. Pokud od vás bude konkurence kopírovat, je za vámi. Ode mě kopírují lidé 4 roky a nijak mi to neškodí, takže buďte lídrem, učte a dělejte to tak, ať od vás kopírují co nejvíce. 🙂
 • Lze to použít skutečně na každý business nebo jsou oblasti, na které tento systém aplikovat nelze?
  Bál bych se říct každý, vše má nějaké výjimky a možná ale. Takže, dokud to nezkusíte, nebudete vědět.
 • Dělám přímý prodej, rozvoz vlastního zboží přímo ke klientům. Je i na toto vhodný marketing, který učíte?
  Chcete učit, vzdělávat, pomáhat a inspirovat v tom, co děláte? Pokud ano, aplikujte tento marketing a bude vám skvěle sloužit.
 • Jaký je rozdíl mezi Davidovou Email Academy 2.0 a novým programem Prodej svůj talent?
  EA je 7-týdenní kurz, jak využít email marketing v komunikaci a prodeji a propojit díky emailu všechny aktivity internetového marketingu. Provádí kroky, jak budovat databázi, připravit email, odesílat emaily, automatizovat a vyhodnocovat email komunikaci a učí pricipy online cesty zákazníka. PST pak využívá mnohé principy EA, ale nejde tak do hloubky problematiky email marketingu. PST je program, jak vytvořit kompletně svůj Expert Byznys a prodávat informační produkty a kurzy online. Zaměřuje se na expert marketing, prodej know-how a kariéru expert lídrů, učí strategie tvorby a prodeje ebooků, knih, online kurzů, webinářů, seminářů a klubů. Pokud chcete sdílet a monetizovat své know-how, chcete vytvořit svůj vlastní byznys v oboru Expert Economy, pak je kurz PST pro vás a naučí vás i nezbytné principy email komunikace, včetně šablon a textů emailů při prodeji informačních produktů.
 • Je u programu nějaká garance vrácení peněz?
  Ano je. S námi nic neriskujete. Pokud po 2. modulu online academy zjistíte, že Prodej svůj talent není nic pro vás, napište mi na david@prodejsvujtalent.cz. Vrátíme vám peníze.

Máte ještě nějakou otázku...

zeptejte se prosím!

Napište nám nebo zavolejte, jsme tu pro vás!

Email: podpora@prodejsvujtalent.cz
Email: david@prodejsvujtalent.cz
Tel: +420 511 444 311 (PO-PÁ: 9.00-16.00)

Daniel Križák